Kampusy

Mamy 4 kampusy:

• Kampus Park Szczęśliwicki : Usypiskowa  5, Warszawa

Park Szczęśliwicki Campus to samodzielna placówka wczesnoszkolna położona w pobliżu centrum Warszawy, która przyjmuje uczniów od  żłobka (2,5 roku) po klasę  2 (5-6 lat).Lokalizacja obok malowniczego Parku Szczęśliwickiego  daje Twojemu dziecku wiele możliwości poznania cudów natury, będąc jednocześnie w niewielkiej odległości od wielu dzielnic Warszawy.

• Kampus PiasecznoMazowiecka  43, Bobrowiec

Kampus w Piasecznie to nowy, specjalnie wybudowany obiekt na południe od Warszawy, który przyjmuje uczniów od  żłobka (2½ roku) po klasę 9 (13-14 lat).Ten raj edukacyjny znajduje się poza miastem, dzięki czemu uczniowie mogą czuć się bezpiecznie.  Rustykalne tło oznacza, że ​​nasza szkoła jest otoczona malowniczą florą i fauną, zapewniając Twoim dzieciom naturalne i estetyczne otoczenie, w którym można rozwinąć ich ciekawość i daje im też wyjątkową możliwość nauki na świeżym powietrzu.

• Kampus Wawelska 66/74 znajduje się w historycznym miejscu chronionym przez prawo dziedzictwa narodowego, otoczone pięknym ogrodem. W ogrodzie znajduje się plac zabaw dla dzieci. W budynku znajdują się nowoczesne klasy, laboratorium IT, świetlica, sale do nauki (w tym języka), stołówka i biblioteka. Budynek i jego otoczenie są monitorowane kamerami CCTV.

• Kampus Gładka 31B, zlokalizowany zaledwie 3 km od Wawelskiej, w pobliżu skrzyżowania ul. Hynka z Aleją Krakowską. Ten kampus to nowoczesny budynek z salą gimnastyczną, doskonale wyposażonymi salami lekcyjnymi i laboratoriami, przestronną stołówką, boiskiem do koszykówki i placem zabaw. Szkoła i jej najbliższe otoczenie jest monitorowana kamerami CCTV. O bezpieczeństwo na terenie szkoły dba również obecny na miejscu przedstawiciel firmy ochroniarskiej.

Bus

• Dla wygody rodziców szkoła zapewnia łatwy transport busem uczniów pomiędzy kampusami rano i po południu. W ten sposób rodzice, pomimo nauki dzieci w dwóch kampusach, mają tylko jedną dogodną i uzgodnioną lokalizację do przywożenia /odbierania swoich dzieci
  • Autobus szkolny może również odbierać / dowozić uczniów z / do domu. Usługa ta jest organizowana dla naszych kampusów w Piasecznie, przy Wawelskiej i Gładkiej.

Kwestie zdrowotne

Szkoła zapewnia dzieciom pomoc lekarską.

• Pielęgniarka szkolna dba o uczniów z problemami zdrowotnymi, podejmuje działania promujące zdrowie. wykonuje i interpretuje testy przesiewowe, zapewnia pomoc przedmedyczną w nagłych przypadkach itp.
  • Dostępny jest również szkolny psycholog, który jest gotowy do konsultacji w zakresie rozwoju dziecka.

Opieka wakacyjna

Jest dostępna na pierwszą i drugą przerwę semestralną.

Dodatkowa opieka

Dodatkowa opieka po lekcjach trwa od 15:30 do 18:00.

Zajęcia pozalekcyjne

Szkoła oferuje zajęcia pozalekcyjne (kluby) . Prosimy o zapoznanie się z ofertą na ten rok szkolny u wychowawcy.