Drodzy Rodzice/ Kochani Uczniowie,

W  imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz wszystkich pracowników  Międzynarodowej Szkoły Meridian serdecznie zapraszamy   na  uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się 26.06.2020 r. o godzinie 9:00 na platformie internetowej Google Classroom.

Uprzejmnie informujemy, że odbór świadect szkolnych będzie odbywać się od godziny 10:00 w obu kampusach ( Kampus Wawelska 0-4, Kampus Gładka 5-8) wg. ustalonego harmonogramu przygotowango przez wychowawców klas.

Przypominamy, że z uwagi na obowiązujące ograniczenia na terenie szkoły obowiązuje zakaz gromadzenia się, trzymania dystansu społecznego (min. 2m), noszenia maseczek ochronnych/przyłbic oraz rękawiczek. Przed wejściem do szkoły zdezynfekuj dłonie.

Jeśli ktoś z Państwa nie może odebrać świadectwa 26 czerwca, będą Państwo mogli to uczynić w następnym tygodniu po uprzednim umówieniu wizyty w szkole. W tym celu prosimy wysłać maila na adres: essecretary@meridian.edu.pl