Meridian International School dołącza do jednej z wiodących międzynarodowych organizacji edukacyjnych – grupy Thames British School

Aby wzmocnić pozycję szkół Meridian na drodze do sukcesu, Międzynarodowa Szkoła Meridian dołącza do jednej z wiodących, międzynarodowych organizacji edukacyjnych w Polsce – grupy Thames British School.

Ta współpraca przyniesie m.in. większą różnorodność w ofercie szkoły, opracowanie i wdrożenie szerszej gamy technologii informatycznych oraz wzbogaci ofertę e-learningu w naszych obecnych placówkach.

Nasza współpraca już się rozpoczęła poprzez wspólne wdrażanie i używanie naszej platformy e-learningowej, co spotkało się z pozytywnym odzewem wśród uczniów i rodziców.

Wspólnie zorganizujemy również kilka wydarzeń poprzedzających nowy rok szkolny. Pierwszym z nich będzie nasz kolejny Dzień Otwarty, zaplanowany na 18 kwietnia, który z uwagi na obecną sytuację odbędzie się online w formie konferencji na żywo.