W niedzielę, 2 lutego 2020 r. na Stadionie PGE Narodowym, odbyły się doroczne targi Our KIds – Expo Szkół Niepublicznych. To targi edukacyjne dla uczniów i rodziców zainteresowanych szkołami niepublicznymi w Polsce.

Wybór właściwej szkoły jest pierwszym, fundamentalnym krokiem do udanej drogi edukacyjnej każdego ucznia. Wierząc w to stwierdzenie, Międzynarodowe Szkoły Meridian (czyli szkoła podstawowa oraz liceum ogólnokształcące) były jednym z uczestników.

Większość spośród 1200 gości odwiedzajacych targi – dotarła do naszego stoiska. Tu rozmawialiśmy z rodzicami i kandydatami do szkoły, opowiadaliśmy o naszym podejściu do nauczania, przedstawialiśmy szanse, zapraszaliśmy na dni otwarte, wręczaliśmy setki materiałów informacyjnych a chętnym malowaliśmy buzieJ.  Nasi uczniowie-wolontariusze pełnili ważną funkcję ambasadorów, aktywnie promujących szkołę wśród rówieśników.