6 grudnia cała społeczność Meridian International Schools świętowała nadchodzącą przerwę  bożonarodzeniową.

Słuchając świątecznej muzyki i dokonując charytatywnych zakupów, nastrajaliśmy się na wydarzenie, którym od wielu dni żyła cała szkoła – wyczekiwany Winter Show. Niewątpliwie było na co czekać! Taneczne interpretacje znanych układów, a także choreografie autorstwa naszych Uczniów, wokalne występy całych klas i wykonania solowe, zapadające w pamięć, sztuki teatralne – to wszystko z zapartym tchem podziwiała publiczność złożona z Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Wydarzenie zorganizowane we współpracy obu naszych szkół – liceum i szkoły podstawowej – było prawdziwym show i pokazało, jak dobrze – mimo różnicy wieku – mogą się bawić najmłodsi uczniowie z maturzystami, jak wspaniały zespół tworzymy wszyscy razem.

Podkreśliły to w swoich wystąpieniach Panie Dyrektor Aldona Ponikowska i Marta Filipek, które zamknęły Witer Show przedświątecznymi życzeniami. Wspominając ten wspaniały dzień i wyczekując zbliżających się Świąt, dołączamy się do owych życzeń.

Obejrzyj relację