19 grudnia ubiegłego roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Career Talks. Tym razem gościliśmy dr Katarzynę Iwińską z Collegium Civitas. Doktor Iwińska – jako prorektor ds. działań naukowych – opowiedziała Uczniom nie tylko o prowadzonych badaniach naukowych, lecz także o tym, jak nimi zarządzać. Podzieliła się ze słuchaczami z jednej strony inspirującymi zagadnieniami teoretycznymi z zakresu socjologii, z drugiej – praktycznymi narzędziami z tej dziedziny. Spotkanie zgromadziło pełną salę Uczniów, a w czasie przewidzianym na pytania – wywołało las rąk. Raz jeszcze dziękujemy Pani Rektor za to, że zaszczyciła nas swoją wizytą i podzieliła się z nami imponującą wiedzą i rozległym doświadczeniem. Co przyniesie kolejne spotkanie? Na pewno kolejne inspiracje.