Ubiegły piątek rozpoczęliśmy od Charity Market, organizowanego przez starsze klasy szkoły podstawowej oraz liceum. 🎄Świąteczne pierniczki, tradycyjne polskie pierogi, przeczytane książki czekające na nowy dom, ręcznie wykonane zakładki czy niepowtarzalne bombki – to tylko niektóre z elementów przyciągających tłumy młodszych i starszych uczniów, a także nauczycieli i Dyrekcję. 💝 To niezwykłe, że w ciągu zaledwie dwóch lekcji Uczniom liceum udało się zebrać ponad 1300 zł, a szkole podstawowej – niemal 1600! Cel od początku był jasny: szkoła podstawowa zdecydowała się wesprzeć Huberta, podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, natomiast liceum zebrane pieniądze przekazało na trzy organizacje: Szlachetną Paczkę, Dom Samotnych Matek z Dziećmi (Stowarzyszenie „Wspólnymi Siłami”) oraz Dom Dziecka nr 9 im Lidii i Adama Ciołkoszów. Ze względu na wyznaczony cel tym bardziej cieszy zaangażowanie naszych Uczniów – młodych ludzi o wielkich sercach ❤.