Z wielką radością i dumą informujemy, że nasz absolwent został laureatem konkursu “Droga na Harvard”. Mateusz Mościcki, bo o nim mowa, ukończył liceum Meridian w 2013 roku, a następnie studiował na prestiżowych uczelniach w Stanach Zjednoczonych (Massachusetts Institute of Technology w Cambridge) oraz Chinach (Tsinghua University School of Economics and Management).

Konkurs “Droga na Harvard” wspiera najlepszych polskich uczniów, studentów oraz absolwentów szkół wyższych w rozpoczęciu studiów na Harvardzie oraz innych renomowanych uczelniach zagranicznych. Spośród 1500 aplikacji kapituła konkursu wybrała 30 finalistów, a następnie z tego grona 16 laureatów. W gronie laureatów znalazł się Mateusz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.