Sukces ! Uczennica naszej szkoły z klasy 7a Jagoda Francik zajęła I miejsce i została Mistrzynią Świata w kategorii Duo Disco Dance na XVII Mistrzostwach Świata w Tańcu Sportowym World Championship in Modern Dance Sport, które odbyły się 23-26 maja w Puli (Chorwacja). Dodatkowo Jagoda wywalczyła również znamienite 10 miejsce w kategorii Solo Disco Dance! Jagoda od 7 lat trenuje w Grawitacja Dance Academy a w tym roku po ciężkich bojach na 12 zawodach zdobyła nominację do Kadry Polski i jako reprezentantka Polski w swojej kategorii walczyła na arenie międzynarodowej o tytuły mistrzowskie.
Jagoda pasjonuje się tańcem od 5 roku życia i wkłada ogromny wysiłek podczas ciężkich wielogodzinnych treningów. Zdobyła wiele pucharów w różnych kategoriach tanecznych, między innymi Mistrzostwo Polski (federacji IDO) występując ze swoją Mini Formacją Disco Dance, Mistrzostwo Polski z Formacją Modern Jazz. Niemały wpływ na rozwój sportowy Jagody mają ogólnorozwojowe zajęcia sportowe prowadzone w różnej formie przez p. Pawła Przychodzeń w naszej szkole. Serdecznie gratulujemy tej utalentowanej, młodej tancerce i życzymy powodzenia w dalszych sukcesach.
Meridian